poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Zostałam przyłapana

Wczora,j podczas mojej nieobecności zostałam przyłapana, a właściwie licznik na moim blogu, o którym akurat ostatnio jakoś zapomniałam... 10000 tysięczne wejście zauważyła i obfociła to wydarzenie  MARINA!   Ponieważ zrobiła mi bardzo, bardzo miłą niespodziankę tym przyłapaniem, to prezencik ją nie minie!


14 komentarzy:

 1. faktycznie bardzo miła niespodzianka, bo niełatwo jest upilnować licznik. Dobrze, że Marina pojawiła się w odpowiednim momencie. Pozdrawiam i ją i Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje ilości wejść i czujności Mariny ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się wcale nie dziwię tylu wejściom. Takie urocze rzeczy tworzysz, że i chętni do oglądania są :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Całkiem niedługo będzie pewnie 20000 wejście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo wszystkim za gratulacje!!! Niczego wielkiego nie zrobiłam, po prostu jak wy wszystkie uwielbiam zaglądać do Danieli, cieszyć oczy i szukać inspiracji tutaj. Byłabym hipokrytką gdybym powiedziała, że przez myśl mi nie przyszło by spodziewać się jakiegokolwiek drobiazgu:) Każde i to dosłownie dzieło autorki tego blogu zasługuje na pochwałę to też z niecierpliwością będę listonosza wyczekiwać w stosownym czasie;) A licznik wejść niewątpliwie szybko dobiegnie kolejnej okrągłej cyfry!

  OdpowiedzUsuń
 6. o rany. Mie właśnie spotkało to samo. Zupełnie zapomniałam urlopując się o liczniku (jeszcze w bloxie) a ktoś to upamietnił:)) i wlasnie dostałam też taką milutką fotkę:)) A wielkiej cyfry ...Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 7. To bardzo miłe dla Ciebie i dla Mariny! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję popularności wejść :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna cyferka ,gratuluję Tobie i Marinie za czujność. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Brawo....i słusznie nagroda się należy za spostrzegawczość i cierpliwość. Danielo moja kochana - powoli, powoli, najpierw remont, a jak on się skończy to i hafciki nabiorą tempa. Przesyłam Ci pozytywne wibracje i uśmiech szeroki jak Odra :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję Tobie Danielo i Marinie ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. bije licznik :):)az milo :)gratuluje takiej okraglej liczby :)

  OdpowiedzUsuń
 13. No moje gratulacje, ja sie wcale nie dziwię z tej ilości odwiedzin, takie cudeńka trzeba podziwiać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione tu miłe słowo.